MUNDUROWE MIKOŁAJKI W ODDZIALE DZIECIĘCYM

Mikołajki to wyjątkowe święto zwłaszcza dla naszych małych podopiecznych. Część dzieci spędziła ten dzień w Oddziale Dziecięcym 107 Szpitala Wojskowego w Wałczu. Jest nam niezmiernie miło, że jak co roku, o uśmiech na Twarzach mały pacjentów zadbały służby mundurowe regionu wałeckiego. Funkcjonariusze policji, straży gminnej oraz straży pożarnej, w towarzystwie samego Świętego Mikołaja, 6. grudnia przekazali prezenty dzieciom hospitalizowanym w naszej placówce.

Smutne czasy pandemiczne już kolejny raz uniemożliwiły funkcjonariuszom osobiste przekazanie podarków, zatem do maluchów prezenty trafiły za pomocą wysięgnika wozu strażackiego.

W mikołajkowych paczkach mali pacjenci znaleźli notesiki, odblaskowe breloczki, kamizelki, a także workoplecaki, które zadbają o bezpieczeństwo dzieci na drogach. Delegaci Świętego Mikołaja nie zapomnieli też o słodkich upominkach, które dzięki Stowarzyszeniu Przyjaciół Parafii św. Antoniego w Wałczu, trafiły do pacjentów prosto z Zakładu Czekolada „Ludwig” w Tucznie.

Uśmiechnięta buzia dziecka to najpiękniejsze podziękowanie i najpiękniejszy widok, bo przecież kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.„

Wałcz, 7.12.2021
Olga Krogulewska

Zdjęcia pochodzą ze strony Komendy Powiatowej Policji w Wałczu

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kontrastu