Ogłoszenie o naborze kandydata na stanowisko: salowy

aqu

Ogłoszenie o naborze kandydata
na stanowisko: salowy

Dyrektor 107 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Wałczu, ul. Kołobrzeska 44, ogłasza nabór na stanowisko: Salowy w Oddziale Psychiatrycznym

1. Wymagania wobec kandydata obejmują:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • dobry stan zdrowia
  • niekaralność

2. Zakres zadań na stanowisku:

  • pomoc pielęgniarce we wszystkich czynnościach przy chorym
  • udzielanie pomocy chorym w czasie zabiegów sanitarnych, podczas zmiany odzieży i bielizny

3. Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach
  • kserokopie świadectw pracy
  • ewentualne referencje z dotychczasowych miejsc pracy
  • oświadczenie o treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w związku z naborem na stanowisko, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późń. zm.)”

4. Termin i miejsce składania wymaganych dokumentów:

Dokumenty należy składać do dnia 07 kwietnia 2015 r. na adres:

107 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Wałczu, ul. Kołobrzeska 44 – DZIAŁ KADR

5. Dodatkowe informacje: umowa na zastępstwo

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu:

261 47 28 23 lub 261 47 28 79