Ostatnia edycja Szkoły Rodzenia w tym roku – start 29 października 2025 r.!
Z przyjemnością informujemy, że ruszają zapisy na ostatnią w tym roku – V edycję Szkoły Rodzenia, organizowaną przez 107 Szpital Wojskowy z Przychodnią w Wałczu.
To doskonała okazja, by jeszcze w tym roku przygotować się do porodu, połogu i pierwszych chwil z dzieckiem pod okiem doświadczonych specjalistów.
Informacje organizacyjne
-
Rozpoczęcie zajęć: 29 października 2025 r. (środa)
-
Godzina: 17:00
-
Miejsce: 107 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Wałczu
-
Zapisy i informacje: 660 681 453
Uwaga: to ostatnia edycja w 2025 roku, dlatego zachęcamy do zapisów już teraz – liczba miejsc jest ograniczona!
Dlaczego warto wziąć udział?
Szkoła rodzenia to nie tylko zajęcia teoretyczne – to przede wszystkim praktyczne przygotowanie do porodu i macierzyństwa, a także spotkania z doświadczonym personelem medycznym.
Naszym celem jest, by każda przyszła mama (i przyszły tata!) czuli się pewnie, spokojnie i gotowo na nadejście tego wyjątkowego momentu.
W programie m.in.:
-
✅ Przygotowanie do porodu, połogu i karmienia
-
✅ Nauka technik oddechowych i relaksacyjnych
-
✅ Warsztaty z pielęgnacji noworodka
-
✅ Porady dotyczące diety i aktywności w ciąży
-
✅ Spotkania z położną, fizjoterapeutką i psychologiem
-
✅ Możliwość zwiedzenia oddziału położniczego
Zajęcia są skierowane do kobiet w ciąży oraz ich osób towarzyszących.
Wspólne uczestnictwo pozwala partnerom lepiej zrozumieć przebieg porodu i aktywnie wspierać przyszłą mamę w tym wyjątkowym czasie.
Aby dołączyć do V edycji Szkoły Rodzenia, wystarczy zadzwonić pod numer: 660 681 453
Nie zwlekaj – to ostatnia szansa w tym roku, by wziąć udział w zajęciach przygotowujących do porodu w bezpiecznym, kameralnym i przyjaznym środowisku.
Wałcz dn. 20-10-2025r











