CZP wśród mieszkańców – Lato 2025 pełne zdrowia i dobrej energii! 🌞
Centrum Zdrowia Psychicznego 107 Szpitala z Przychodnią SPZOZ w Wałczu aktywnie uczestniczyło w wydarzeniach plenerowych organizowanych w naszych gminach w lipcu 2025 roku.
Zespół CZP był obecny podczas:
-
Święta Wedlów w Tucznie – 12 lipca 2025 r.
-
Festiwalu Żubra – 19 lipca 2025 r.
-
Dni Człopy 2025, świętujących 780-lecie nadania praw miejskich – 26 lipca 2025 r.
Podczas tych wydarzeń promowaliśmy zdrowie psychiczne oraz ofertę naszego Centrum. Odwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji, wykonać pomiar poziomu cukru oraz zmierzyć ciśnienie krwi. Wszystkiemu towarzyszyła serdeczna, radosna atmosfera, w której mieszkańcy czuli się swobodnie i chętnie nawiązywali kontakt z naszym zespołem.
Dzięki naszej obecności wiele osób mogło dowiedzieć się, jaką pomoc oferuje CZP, gdzie nas znaleźć i z jakiego wsparcia mogą skorzystać – zarówno w zakresie zdrowia psychicznego, jak i ogólnego samopoczucia.
To jeszcze nie koniec! Już wkrótce kolejne wydarzenia z udziałem naszego zespołu. Bądźcie z nami – dla zdrowia, dla siebie, dla wspólnoty!
Wałcz dn. 29-07-2025r.







