29 lipca 2021 Uroczyste Pożegnanie Zastępcy Komendanta ds. Lecznictwa ROBERTA SOKOŁOWSKIEGO

Przez ostatnie kilka lat mieliśmy zaszczyt pracować pod kierownictwem, opieką i przewodnictwem wyjątkowego lekarza Roberta Sokołowskiego – Zastępcy Komendanta ds. Lecznictwa, dla którego, 29 lipca zorganizowane zostało uroczyste pożegnanie w Sali Konferencyjnej Szpitala.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Pan Robert Sokołowski pełnił funkcję zastępcy komendanta od 1 października 2016 roku, w tym czasie wspólnie przeszliśmy wiele znaczących wydarzeń dla Szpitala, zarówno inwestycyjnych jak i organizacyjnych. To dzięki Pana zaangażowaniu, dużej wiedzy, kompetencjom i profesjonalizmowi wszelkie plany zostały zrealizowane.

Chcemy podziękować za ten wspólny czas oraz złożyć szczególne wyrazy uznania za ostatnie lata, kiedy to pracował Pan ponad swoje siły. Jest Pan dla nas wzorem, zawsze podziwialiśmy Pańskie oddanie i zaangażowanie na rzecz Szpitala. Podczas pandemii aktywnie uczestniczył Pan w oddziałach szpitalnych. w walce z koronawirusem wielokrotnie zdarzały się sytuacje, które wymagały od Pana dodatkowych umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych, aby pokonać zagrożenia epidemiologiczne. Mówi się, że miarą sukcesu jest ilość pokonanych wyzwań – Ty jesteś tego świetnym przykładem. Będziemy pamiętać, o Twoim uśmiechu i życzliwości wobec ludzi, Twój spokój często wyciszał nasze negatywne emocje.

DZIĘKUJEMY! Zawsze będziesz tutaj oczekiwanym gościem. Choć będzie nam brakowało Twojej obecności, wszyscy cieszymy się, że znalazłeś nowe wyzwanie w swojej karierze i z całego serca życzymy Ci powodzenia.

Wałcz, 30.07.2021 Pracownicy Szpitala